فروشگاه دامی اسپرایت ایران


راهنمای نرم افزار دامی اسپرایت و نحوه خرید اکانت


ابتداع نرم افزار را از لینک بالا دانلود کرده و نصب نمایید. جهت اجرای نرم افزار نیاز دارد تا دسترسی روت به گوشی داشته باشد اگر گوشی شما روت باشد در اولین اجرای نرم افزار دسترسی روت آن را پذیرفته Allow در غیر این صورت گوشی خود را روت نمایید. برای روت گوشی می توانید از نرم افزار های مختلفی استفاده نمایید همچنین می توانید از نرم افزار V-Root نیز استفاده نمایید. توجه داشته باشید روت کردن گوشی نیاز به دانش نرم افزاری دارد و هرگونه مشکل بوجود امده در عدم توانایی فرد در روت گوشی بر عهده خود فرد می باشد.

بعد از اجرا دکمه شروع را زده به آیکون چرخ دنده (تنظیمات) رفته ابتدا دکمه ثبت نام را بزنید پس از پر کردن فرم ثبت نام با نام کاربری و رمزعبور خود وارد نرم افزار شوید.

شما پس از اولین ورود 120 دقیقه می توانید نرم افزار را به صورت آزمایشی تست نمایید تا از کارکرد آن مطمئن شوید سپس می توانید در حساب کاربری خود روی دکمه شارژ کلیک کرده سپس خرید شارژ کارت، به صورت مستقیم وارد این سایت شده و می توانید اکانت خود را بر حسب نیاز خریداری نمایید.

پس از خرید کد دریافتی را در کادر وارد کرده و شارژ را بزنید تا عملیات شارژ حساب با موفقیت انجام گیرد سپس می توانید نرم افزار را به مدت اکانت خریداری شده استفاده نمایید و پس از پایان مهلت زمانی می توانید عملیات خرید را دوباره انجام دهید. در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی سایت در تماس باشید.